LACTOVIT MEN: Složení 3 v 1

Sprchové gely LACTOVIT MEN jsou speciálně vyvinuté pro péči o mužskou pokožku.

Jejich exkluzivní složení 3 v 1, s obsahem změkčujících účinných látek, je vhodné pro:

  • Tělo: předchází vysušení pokožky
  • Obličej: pečuje o pleť po holení
  • Vlasy: hydratovanější a jemnější vlasy

 

LACTOUREA

Stále více mužů trpí nějakým typem kožního onemocnění, více než 55 % za poslední rok. Proto stále více lidí používá specifické prostředky pro osobní péči k ošetření svého typu pokožky.

Sprchový gel Lactovit MEN LACTORUEA pro suchou pokožku, je REGENERAČNÍ sprchový gel s obsahem kyseliny mléčné a čisté urey, který regeneruje pokožku do hloubky díky svým velmi hydratačním vlastnostem. Jeho dvojí účinek zachycuje vlhkost pro intenzivní hydrataci a zároveň vytváří efekt štítu, který udržuje pokožku hydratovanou.

DEOACTION

Abychom udrželi pokožku silnou a měla mladistvý vzhled, musíme používat sprchový gel, který intenzivně posiluje a vyživuje pokožku. Ve výsledku bude pokožka pružnější, pevnější a hydratovanější.

Sprchový gel Lactovit MEN DEOACTION s deodoračním účinkem pokožku zpevňuje, intenzivně ji vyživuje a má systém kontroly nepříjemného pachu, který zanechává příjemný pocit svěžesti.

ACTIVE

Při naší normální nebo intenzivní každodenní fyzické aktivitě je narušena rovnováha minerálních solí v pokožce. Stejně jako v případě našeho těla, kdy je zcela jasné, že po fyzické aktivitě musíme doplnit cukry a minerální soli, které jsme spotřebovali, abychom tělo znovu vyvážili a rehydratovali; v případě kůže je třeba udělat něco podobného.

Sprchový gel Lactovit MEN ACTIVE obsahuje revitalizační účinné složky, které obnovují rovnováhu minerálních solí, aby naše pokožka byla po fyzické aktivitě v rovnováze a hydratovaná.