ZNAČKA

V roce 1999 Lactovit způsobil revoluci v oblasti hygieny těla a osobní péče představením prvního sprchového gelu s blahodárnými vlastnostmi a účinky mléka. Díky kultovnímu obalu designu se značka stala uznávaným odborníkem v péči o pokožku pro celou rodinu průkopníkem ve využití přínosných vlastností mléka v péči o tělo a zároveň prosadila jasné inovativní poselství: výživa pokožky.

Od té doby Lactovit doprovází mnoho rodin při jejich každodenních rutinách a svými výrobky jim poskytuje výživu, péči a kvalitu. V současné době je Lactovit ve světě přítomen v milionech domácností prostřednictvím svých nejznámějších výrobků, ale také prostřednictvím svých velmi inovativních řešení, která pomáhají zlepšovat každodenní život celé rodiny.

Po dvou desetiletích zkoumání vlastností mléka a výsledků, kterých je schopno dosáhnout na pokožce, se Lactovit stal expertní značkou na využití nesčetných přínosů mléka ve složení svých výrobků.

Proto jsou výrobky Lactovit připraveny pečovat, vyživovat, chránit a regenerovat pokožku celé rodiny.

Lactovit nabízí širokou řadu výrobků, které zahrnují sprchové gely, tělová sprchové gely pro muže 3 v 1. Poskytují ideální péči pro celou rodinu. Zároveň jsou jednotlivé produktové řady speciálně vyvinuty tak, aby splňovaly specifické potřeby různých typů pokožky.

Všichni víme, že mléko je pro lidské tělo důležité, protože obsahuje bílkoviny. Proto značka Lactovit využívá tyto blahodárné účinky při péči o pokožku. Mléko obsahuje vitamíny, bílkoviny a přírodní živiny. Má také důležité regenerační a ochranné vlastnosti. Všechny receptury výrobků Lactovit jsou obohaceny mléčnými vitamíny a bílkovinami.

Lactovit je na trhu v České republice od roku 2013, a i zde si od té doby získal mnoho příznivců a pečuje a vyživuje pokožku mnoha rodin díky unikátním vlastnostem mléka.

Gama Lactovit

Hodnoty

Mléko

Mléko je kompletní složka, která přirozeně, a bez potřeby dalších ingrediencí, poskytuje všechny živiny, které naše pokožka potřebuje: vitamíny, bílkoviny a minerály.

Výživa

Nabízíme mléčnou výživu pro všechny typy pokožky. Dobře vyživená pokožka je zdravá pokožka.

Zdraví

Lactovit je zdraví a péče pro celou rodinu a pro každý typ pokožky.

Péče

Díky vlastnostem mléka naše výrobky poskytují jedinečnou péči každému typu pokožky.

Výzkum

Intenzivní výzkum vývoje značky Lactovit nám pomohl extrahovat ty nejlepší složky mléka a použít je v našich výrobcích, a tak maximalizovat jejich blahodárné účinky na pokožku.

Rodina

Přizpůsobili jsme složení našich výrobků potřebám našich spotřebitelů a nabízíme výrobky pro výživu pokožky celé rodiny.

Blízkost

Při vývoji a inovaci výrobků Lactovit věnujeme pozornost potřebám a návykům našich spotřebitelů.

Důvěra

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje péče o pokožku, takže svým zákazníkům vždy nabízíme to nejlepší.

Valores Lactovit

Udržitelnost / Závazek

Lactovit nabízí výrobky se 100% přírodními účinnými složkami mléka, které jsou vysoce biologicky odbouratelné. Zavázali jsme se neustále zlepšovat recyklovatelnost našich obalů a používat výrobní procesy šetrné vůči životnímu prostředí.

PŘIROZENOST PRO POKOŽKU,
RESPEKT VŮČI ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Odpovědně se staráme o složení, obaly a výrobní procesy, abychom nabízeli co nejlepší kombinaci pro výrobu našich vysoce kvalitních výrobků osobní péče, a přitom snižovali naši stopu na planetě.

Activos lácteos 100% naturales de la leche

Účinné mléčné složky 100% mléčného původu

Formulación responsable

Odpovědné
složení

Botellas reciclables

Recyklovatelné
obaly

Producción sostenible

Udržitelná
výroba

Impulso local

Impuls pro místní
hospodářství

O AC Marca

Skupina AC Marca vytvořila obchodní politiku, ve které je veškerá činnost s potenciálním dopadem na životní prostředí navržena a vyvinuta za optimálních a kontrolovaných podmínek s cílem minimalizovat dopad na životní prostředí a růst udržitelným způsobem.

Na provozní úrovni byla do činnosti integrována studie klíčových parametrů, která umožňuje získávát hodnoty související s dopadem na životní prostředí a tím zavádět opatření pro neustálé zlepšování.

Dlouhodobé cíle

  • Minimalizovat odpad vznikající ve výrobních procesech a zavést nové způsoby zhodnocení, abychom ho maximálně využili. V letech 2010–2018 jsme v závislosti na výrobním závodě dosáhli 30% snížení odpadu vyprodukovaného na vyrobenou tunu.
  • Zvýšit podíl spotřebované energie z obnovitelných zdrojů ve všech výrobních centrech. Kromě toho se spotřeba energie mezi lety 2010–2018 snížila o 24 % na vyrobenou tunu.
  • Používat obaly a balení pocházející z recyklace a 100% recyklovatelné spotřebitelem.

Aby byla zajištěno plnění environmentálního závazku, společnost AC Marca má komplexní systém řízení ve všech svých národních výrobních centrech s certifikáty ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 22716:2008 a OHSAS 18001.

Vývoj environmentálních ukazatelů na vyrobenou tunu se snižuje od roku 2010:

-25% ENERGÍA

-25% ENERGIE

-30% RESIDUOS GENERADOS

-30% VYPRODUKOVANÝ
ODPAD

-5% AGUA CONSUMIDA

-5% SPOTŘEBOVANÁ
VODA

Kdo jsme

Jsme mezinárodní skupina se sídlem v Barceloně a máme 11 vlastních dceřiných společností, více než 1000 zaměstnanců a působíme ve více než 60 zemích.

Firma byla založena v roce 1922 a svou činnost zahájila výrobou barev pro domácí použití pod značkou IBERIA. Od té doby významně rozšířila své obchodní aktivity a ty nyní zahrnují vše od péče o domácnost přes osobní péči, lepidla a potřeby pro kutily až po dermokosmetiku v lékárnách. Portfolio značek se pyšní známými názvy jako Norit, Sanytol, Lactovit, Giorgi, Aftersun®, Ecran® nebo Ceys, lídry na trhu ve svých kategoriích.

Skupina má 4 výrobní centra ve Španělsku, další tři ve Francii, Mexiku a v České republice.