PÁNSKÉ SPRCHOVÉ GELY 3 V 1

Lactovit nabízí speciální produktovou řadu pro péči a výživu mužské pokožky: Lactovit Men.

V dnešní době muži stále více dbají o svůj vzhled. Věnují pozornost osobní péči a experimentují s novými produkty, které jim péči o pokožku usnadní.

Existuje totiž velký rozdíl mezi strukturou pokožky mužů a žen. Mužská pokožka má zcela jiné vlastnosti: je silnější, pevnější a hutnější. Mimo to je obvykle mastná, takže potřebuje odpovídající úroveň hydratace. Proto by měli muži používat speciální produkty, které perfektně vyhovují potřebám jejich pokožky.

Lactovit Men nabízí maximální péči o pokožku díky složení s obsahem Lactominerálů: kombinací mléčných proteinů, vitaminů a minerálů, speciálně vytvořenou tak, aby posilovala vitalitu pokožky a poskytovala jí maximální péči, kterou potřebuje.

Řada Lactovit Men zahrnuje tři druhy sprchového gelu: Lactovit Men Deo Action, Lactovit Men Active a Lactovit Men Sensitive. Všechny mají trojí využití – pro tělo, tvář i vlasy. 3 v 1 tak mužům nabízí maximální komfort a praktické používání.

Sprchový gel 3 v 1
LACTOVIT MEN ACTIVE
300 ml

s posilujícími účinky, pomáhá stimulovat buňky epidermu a zajišťuje silnou a revitalizovanou pokožku.

Sprchový gel 3 v 1
LACTOVIT MEN DEOACTION
300 ml

se systémem kontroly nepříjemného pachu, chrání pokožku a zanechává příjemný pocit osvěžení a čistoty.

Sprchový gel 3 v 1
LACTOVIT MEN SENSITIVE
300 ml

s hydratačními účinky, zajišťuje nezbytné zvlhčení pokožky, aby zůstala jemná a zdravá. Je ideální pro suchou a citlivou pokožku.