Home
Lactovit - vyživuje vaši pokožku
ikona-prinosy

Lactovit Original

PEČUJE A VYŽIVUJE POKOŽKU

Tělová kosmetika Lactovit využívá blahodárných vlastností mléka a svým speciálním složením zajistí pokožce správnou péči. Sprchové gely, tělová mléka a pěna do koupele tvoří ucelenou řadu výrobků vhodnou pro všechny typy pleti, kterou ocení celá rodina.

Síla mléčných proteinů chrání pokožku před i po sprchování, má přirozené hydratační účinky, odstraňuje nadměrné množství mazu a potlačuje tvorbu pupínků. Nová receptura je obohacena o dvojnásobek vitamínů a mléčných proteinů, které dodávají pokožce maximální hebkost, díky vysokým hydratačním vlastnostem. Dále jsou obohaceny o vitamíny A, B a E, které pomáhají udržovat pleť zdravou a krásnou. Vitamin A  podporuje obnovu buněčné struktury pokožky, pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu. Při jeho nedostatku má kůže sklon k přesušení a vzniku flekům, je tedy velmi důležitý pro její regeneraci. B komplex předchází svědění kůže a zajišťuje její rovnováhu – redukuje zvýšenou mastnotu pokožky, ale i její šupinatění. Vitamín E je významným antioxidantem, zabraňuje stárnutí pokožky a pomáhá udržovat pružnost pokožky.

Pleťová kosmetika Lactovit pečuje o Vaši pokožku, aby byla vyvážená se správnou rovnováhou všech složek. Je bez parabenů, pH neutrální.

Zpět

 

Lactovit Original

Home
Více
o produktech
Lactovit Original – Sprchový gel vyživující 300ml Lactovit Original – Sprchový gel vyživující 500ml Lactovit Original – Tělové mléko 400ml Lactovit Original – Tělové mléko 250ml Lactovit Original – Tělové mléko do sprchy s esenciálními oleji 230ml Lactovit Original – krém na ruce vyživující