Home
Lactovit - vyživuje vaši pokožku
ikona-prinosy

Lactovit Men

Tělová kosmetika Lactovit využívá blahodárných vlastností mléka a svým speciálním složením zajistí pokožce správnou péči.

Pánská pokožka bývá silná, odolná a pevná. Pro zachování jejího zdraví a vyváženosti je potřebná správná péče.

Sprchové gely Lactovit Men 3 v 1 intenzivně vyživují pokožku díky složení obohacenému o vitamíny a proteiny z mléka. Mléko, hlavní esence výrobků Lactovit, je bohaté na bílkoviny, vápník a minerály, které jsou velmi přínosné pro lidský organismus. Vlastnosti mléčných složek jsou ideální pro péči o pokožku a její hydrataci.

Sprchové gely s příjemnou vůní, obsahují unikátní mléčné mikrokapsle LACTOSOMAS, které v sobě nesou vitamíny, minerály a proteiny. Díky své velikosti proniknou i do té nejspodnější vrstvy pokožky a vyživují ji tak do hloubky..

Lactovit Men Deo Action osvěžující – s deo složkami chrání pokožku před nepříjemným zápachem a zanechává příjemný pocit svěžesti a pohodlí.

Lactovit Men Active revitalizující – s aktivními posilujícími složkami pomáhá stimulovat kožní buňky a udržuje pokožku pevnou a aktivní.

Lactovit Men Sensitive ultra hydratující – s hydratačními složkami dodává hydrataci potřebnou pro zdravou a jemnou pokožku. Ideální pro suchou a citlivou pokožku.

Zpět

lactovit-men

Home
Více
o produktech
Lactovit Men – Sprchový gel osvěžující Lactovit men – Sprchový gel ultra hydratující Lactovit men – Sprchový gel revitalizující