Home
Lactovit - vyživuje vaši pokožku
ikona-prinosy

Lactovit Lactourea

HYDRATUJE, CHRÁNÍ, OBNOVUJE.

Tělová kosmetika Lactovit využívá blahodárných vlastností mléka a svým speciálním složením zajistí pokožce správnou péči.

Suchá a velmi suchá pokožka vyžaduje odpovídající péči. Tyto typy pleti jsou většinou citlivější s častými projevy podráždění – tvoření šupinek, zarudnutí, popraskání a nepříjemného pocitu pnutí. Je náchylnější na tvorbu hlubších vrásek a celkové projevy stárnutí kůže. Pro tuto pokožku je výběr pleťové kosmetiky zásadní.

Produkty Lactovit Lactourea je ideální kombinace pro péči o suchou a velmi suchou pokožku. Obsahují kombinaci kyseliny mléčné a čisté urey , dvou jedinečných ingrediencí, které dodávají maximální hydrataci a obnovují pokožku.

Kyselina mléčná je přirozený hydratační faktor pokožky, pomáhá jí udržovat ochranný kyselý kožní plášť, má antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Čistá urea je pokožce vlastní látka, která se nachází ve svrchních vrstvách pokožky. Je jedním z hlavních konečných produktů metabolismu proteinů a je obsažena téměř ve všech tělesných tekutinách.

Patří mezi základní přirozené hydratační látky, které se dostávají do svrchních vrstev kůže s potem. U suché pokožky klesá koncentrace urey až o 50%. U pokožky starých lidí nebo u pacientů např. s atopickým ekzémem je tento úbytek ještě výraznější. Během let se snižuje vlastní schopnost pokožky produkovat kožní lipidy a vázat vodu. Pokožka je proto stále sušší, hrubší a olupuje se. Začínají se také objevovat jemné vrásky. Každodenním používáním hydratačních přípravků s ureou dochází k účinné rehydrataci svrchních vrstev pokožky. Díky tomu se stává pokožka hladší, vláčnější a je lépe ochráněna před vlivy vnějšího prostředí.

Pro kosmetické účely se používá synteticky vyráběná urea. Je to bezbarvá látka bez zápachu, která je při pokojové teplotě pevná. Získává se syntézou z anorganických solí kyanátu draselného a sulfátu amonného.

Pleťová kosmetika Lactovit Lactourea obnovuje zdraví Vaší pokožky a dodává jí maximální hydrataci. Je bez parabenů, pH neutrální.

Pouze zdravá pokožka je krásná.

Zpět

Lactovit Lactourea

Home
Více
o produktech
Lactovit Lactourea – Sprchový gel ultra hydratující 300ml Lactovit Lactourea – Sprchový gel ultra hydratující 500ml Lactovit lactourea – Tělové mléko 400ml Lactovit lactourea – Tělové mléko 250ml Lactovit Lactourea – Tělové mléko do sprchy - 10% Lactorurea 230ml Lactovit Lactourea – krém na ruce regenerační