Home
Lactovit - vyživuje vaši pokožku
ikona-prinosy

Lactovit Activit

AKTIVNÍ OCHRANA POKOŽKY

Tělová kosmetika Lactovit využívá blahodárných vlastností mléka a svým speciálním složením zajistí pokožce správnou péči. Pokud je pokožka vystavena vnějším agresím jako je stres, fyzická zátěž, sluneční paprsky, chlad, znečištění, chemické látky může dojít k narušení přirozené mikroflóry pokožky. Pleť je dehydratovaná, s pocitem pnutí, vypadá nezdravě.

Produkty řady Lactovit Activit jsou obohaceny o  L.Casei F, které pomáhá obnovit přirozenou kožní mikroflóru a aktivizuje obranné kožní mechanismy. Vytváří ochranou bariéru a pomáhá udržet pokožce její optimální hydrataci. Vaše pleť si udrží přirozené zdraví a bude chráněná s maximální péči po celý den.

Síla mléčných proteinů chrání pokožku před i po sprchování, má přirozené hydratační účinky, odstaňuje nadměrné množství mazu a potlačuje tvorbu pupínků. Nová receptura je obohacena o dvojnásobek vitamínů a mléčných proteinů, které dodávají pokožce maximální hebkost, díky vysokým hydratačním vlastnostem.

Pleťová kosmetika Lactovit Activit aktivuje obranné mechanismy Vaší pokožky, aby byla vyvážená se správnou rovnováhou všech složek. Je bez parabenů, pH neutrální.

Zpět

 

Lactovit Activit tělové mléko

Home
Lactovit Activit
Více
o produktech
 Lactovit Activit – Sprchový gel s aktivní ochranou 300ml  Lactovit Activit – Sprchový gel a aktivní ochranou 500ml Lactovit Activit – Tělové mléko