Home
Lactovit - vyživuje vaši pokožku
ikona-prinosy
Menu

Chraňte svou pokožku před rychlejším stárnutím

Chraňte svou pokožku před rychlejším stárnutím

TZ_Rada_Lactourea-1Pro zdraví a krásu každého typu pleti je důležitá správná péče. Obzvláště lidé se suchou a velmi suchou pokožkou by si měli pečlivě vybírat tělovou kosmetiku. Ta by měla zajistit dostatečné zvlhčení a obnovu kůže, aby nedocházelo k jejímu vysušování a hrubnutí. Přípravky z řady Lactovit Lactourea nabízí díky kombinaci kyseliny mléčné a čisté urey ideální péči o suchou a velmi suchou pokožku.

Čistá urea je jednou ze základních hydratačních látek. Její podíl klesá u suché pokožky až o 50 %. U starších osob a lidí trpících například atopickým ekzémem je tato ztráta ještě výraznější. Kyselina mléčná patří mezi další přirozené hydratační látky. Pomáhá udržovat kyselý ochranný obal kůže. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky.

lv-lactourea-sprchovy-gel-500mlPokud pokožka ztrácí v průběhu let schopnost tvořit lipidy a vázat vodu, postupně hrubne, vysychá a začíná se olupovat. Často se pak na ní mohou objevovat například zarudnutí, popraskání, nepříjemné pnutí a šupiny. Suchá a velmi suchá kůže bývá také náchylnější ke vzniku vrásek a celkovému stárnutí pokožky. Proto je důležité o ni pravidelně pečovat. Používání hydratačních přípravků obsahujících kyselinu mléčnou a čistou ureu napomáhá účinnému zvlhčení svrchních vrstev pokožky.

lv-lactourea-telove-mlekoPřípravky Lactovit Lactourea sprchové gely regenerační díky 10 % Lactourey, speciální kombinaci kyseliny mléčné a čisté urey, napomáhají hydrataci a regeneraci pokožky. Kyselina mléčná působí na kůži antibakteriálně a protizánětlivě, čistá urea zase podporuje její zvlhčení a obnovu. Lactovit Lactourea sprchové gely regenerační 300 ml a 500 ml jsou pH neutrální a bez parabenů.

Tělová mléka Lactovit Lactourea obsahují také 10 % Lactourey. Urea s vysoce hydratačními účinky napomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky ašupiny, kyselina mléčná podporuje zvlhčení kůže. Pokožka se díky používání Lactovit Lactourea tělové mléko regenerační stává hladší, vláčnější a více chráněná před vnějšími negativními vlivy. Tělové mléko je pH neutrální, bez parabenů.

lv-lactourea-telove-mleko-10-procent-lactoureaPřípravek Lactovit Lactourea tělové mléko do sprchy navíc šetří i čas. Stačí ho aplikovatpřímo ve sprše na mokrou pokožku, a znovu se osprchovat. Po utření je možné se ihned obléci, protože toto tělové mléko nezanechává stopy na oblečení. V letních měsících poslouží i jako náhrada mléka po opalování. Neobsahuje parabeny, je pH neutrální.

Zpět na výpis novinek.
Home
Lactovit pěna do koupele