Home
Lactovit - vyživuje vaši pokožku
ikona-prinosy

Lactovit: krémová a jemná péče o pokožku.

BEZ PARABENŮ

Ve všech svých výrobcích zahrnuje výhody mléka.

Mléko je nezbytné pro lidský organismus, ale i pro pokožku. Dodává jí bílkoviny, přírodní živiny a má důležité regenerační a ochranné vlastnosti. Lactovit pečuje před i po sprchování, od rána až do noci, díky svým výrobkům bohatým na mléčné proteiny. Lactovit předchází ubývání buněk a přírodní vody z pokožky, kromě toho poskytuje také živiny potřebné k udržení zdravé pokožky. Zdravá kůže je kůže vyvážená, se správnou rovnováhou všech složek. Chcete-li zachovat přirozené vlastnosti pokožky, je doporučeno o ni pečovat, protože samotné životní prostředí ji ovlivňuje. Navíc, v průběhu let, struktura pleti se mění, ztrácí pružnost a pevnost, vyskytnou se skvrny, atd… Je proto nezbytné o ni odpovídajícím způsobem pečovat.

Maximální hebkost pokožky

Produkty Lactovit obsahují mléčné proteiny, které chrání pokožku před i po sprchování, mají přirozené hydratační účinky, odstraňují nadměrné množství mazu a potlačují tvorbu pupínků. Stimulují regeneraci buněk v bazální vrstvě pokožky. Všechny produkty dodávají pleti maximální hebkost, díky vysokým hydratačním vlastnostem. Jsou obohaceny o vitamíny A, B a C, které pomáhají udržovat pleť zdravou a krásnou. Vitamin A  podporuje obnovu buněčné struktury pokožky, pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu. Při jeho nedostatku má kůže sklon k přesušení a vzniku skvrn, je tedy velmi důležitý pro její regeneraci. B komplex předchází svědění kůže a zajišťuje její rovnováhu – redukuje zvýšenou mastnotu pokožky, ale i její šupinatění. Vitamín C je významným antioxidantem, který nás chrání před působením volných kyslíkových radikálů, které kůži poškozují. Tento vitamín podporuje tvorbu kolagenu a chrání buňky před vznikem vrásek.  Napomáhá přirozenému odlupování odumřelých kožních buněk, tím pečuje o cévní systém v kůži, a zajišťuje lepší prokrvení a zvýšený přívod živin. Dodává pleti zdravý tón.

Pokožka vždy chráněná

Produkty řady Lactovit Activit jsou obohaceny o probiotikum L.Casei F, které pomáhá obnovit přirozenou kožní mikroflóru a aktivizuje obranné kožní mechanismy. Udržuje buněčnou vitalitu a lokální imunitu pokožky. Vaše pleť si udrží přirozené zdraví a bude chráněná s maximální péči po celý den.

Ultra hydratuje, chrání a obnovuje

Produkty Lactovit Lactourea je ideální kombinace pro péči o suchou a velmi suchou pokožku. Obsahují kombinaci kyseliny mléčné a čisté urey , dvou jedinečných ingrediencí, které dodávají maximální hydrataci a obnovují pokožku.

Kyselina mléčná je přirozený hydratační faktor pokožky, pomáhá jí udržovat ochranný kyselý kožní plášť, má antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Čistá urea je pokožce vlastní látka, která se nachází ve svrchních vrstvách pokožky. Je jedním z hlavních konečných produktů metabolismu proteinů a je obsažena téměř ve všech tělesných tekutinách. Patří mezi základní přirozené hydratační látky.

Každodenním používáním hydratačních přípravků s ureou dochází k účinné rehydrataci svrchních vrstev pokožky. Díky tomu se stává pokožka hladší, vláčnější a je lépe ochráněna před vlivy vnějšího prostředí

Zpět

lactovit-produkty

TV SPOTY